İznikuru Kurutulmuş Meyve

 İznikuru olarak Bursa’nın tarihi tarım merkezi İznik’te, yalnızca mevsiminde toplanan en taze meyvelerden, tamamen doğal ve katkı maddesi içermeyen kurutulmuş meyveler üretmekten gurur duyuyoruz. Ürün yelpazemiz, portakaldan kiviye kadar pek çok çeşitli meyvenin mevsiminde en taze halinde kurutulmasıyla elde edilen lezzetleri içerir.

iznikuru kurutulmuş meyveler
kurutulmuş portakal
kurutulmus mandalina
iznikuru kurutulmuş meyve cipsi logo
kurutulmuş armut
iznikuru kurutulmuş meyve cipsi favicon
kurutulmuş kivi
dogal meyve cipsi

Doğal, Katkısız, Sağlıklı

Yalnızca doğal meyveler kullanma taahhüdümüz, kurutulmuş meyvelerimizin sadece lezzetli olmasını değil, aynı zamanda sayısız sağlık faydası sunmasını saglar. Sindirimi desteklemeye, bağışıklık fonksiyonunu güçlendirmeye ve genel refahı artırmaya yardımcı olabilecek zengin bir lif, vitamin, mineral ve antioksidan kaynağıdır. Kurutulmuş meyveler aynı zamanda hızlı bir enerji kaynağı sağlayabilen kullanışlı ve taşınabilir bir atıştırmalık seçeneğidir, bu da onları işlenmiş atıştırmalıklara kıyasla sağlıklı bir alternatif haline getirir. Ayrıca kurutulmuş meyvelerde bulunan doğal şekerler, tatlı isteğini besleyici bir şekilde giderebilir ve bu da onları sağlıksız atıştırma alışkanlıklarını engellemek isteyenler için akıllı bir seçim haline getirir.

İznikuru olarak ürünlerimizin vegan tüketicilerden sağlıklı beslenme bilincine sahip bireylere, yemek tutkunlarından gurme atıştırmalık severlere geniş bir yelpazedeki tüketici gruplarına uygundur. Kurutulmuş meyvelerimiz salatalara, karışımlarına ve yoğurt kaselerine lezzet ve besleyicilik katmak veya hızlı bir enerji artışı için bağımsız bir atıştırmalık olarak mükemmeldir.

İznikuru kuru meyvelerinin doğal faydalarını keşfetmek için bize katılın, doğanın en güzel ikramlarının lezzetini ve sağlığa olan faydalarını bizimle birlikte deneyimleyin.

 

vegan cips
iznikuru

İZNİKURU

Toplu siparişler, kurumsal alımlar ve private label üretim icin bizimle iletişime gecebilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

TEL: +90 533 409 45 40 
TEL: +90 531 634 32 60
E-POSTA: info@iznikuru.com 
UNVAN: Trim Gıda Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Sti.

ÖDEME SEÇENEKLERİ

  • Online Ödeme
  • Havale/EFT

500 TL üzeri ücretsiz kargo